A A A
 

 Ekologia i oszczędność - pytanie to nie jednemu spędza sen z powiek, otóż w krajach gdzie zdrowy rozsądek idzie w parze z logiką wszystkie wątpliwości dotyczące ekologii są w piorytecie spraw  partii politycznych gdzie zdrowie i otoczenie życia, przyszłość naszych pokoleń   jest największą wartością nowocześnie rozwijającego się państwa. Nie trzeba tu przykładów - wystarczy tylko właściwie się zapoznać się z przepisami państw ościeżnych i samo mówi za siebie.

 

 

 

Lecz zejdźmy na ziemię i popatrzmy na własne podwórko  -  tu niestety jest obraz raczej negatywny, ekologia nas nie wzrusza gdyż na nasz rozsądek " nie ma mocnych" a o logice już nie ma co mówić,   pojazdy zasilane paliwem ekologicznym są traktowane na równi z pojazdami na paliwo konwencjonale a żeby jeszcze dołożyć do pieca to niektóre lobby twierdzi że paliwo LPG nie jest tak do końca ekologiczne. Brawo takim komentarzom - gdyż jakim trzeba być niekompetentnym  żeby o czymś takim mówić i  pisać.

 


Jedynie właściwa edukacja od młodych lat  co do możliwości promowania wszelkiego rodzaju chęci myślenia ekologicznego a przy tym osiągniecia pewnych oszczędności może spowodować objaw zdrowego rozsądku i właściwego kierunku postępu ekologicznego w naszym kraju.