A A A
 

Gfi Control Systems koncentruje swoje wysiłki i działania na doprowadzenie systemu AG do perfekcji angażując przy tym duże środki finansowe a także zaplecze konstrukcyjno - techniczne.

W Gfi Alternative Fuel Systems  powstaje szereg możliwości konwersji systemu coraz to nowszych typów pojazdów a także do liczących się marek jak Subaru - Cadilac - Peugeot - Renault - calej grupy VW. i wiele wiele innych.

 

Na przełomie kilku lat widać zmieniajace się techniczne zaawansowanie co do nowych elementów. Ambicja firmy  dążąc do perfekcji stara się  zastąpienia czegoś dobrego - jeszcze lepszym wychodzącym krok do przodu.  Co zaczyna być widoczne w opiniach użytkowników pojazdów posiadających system AG SGI  III

Badania przeprowadzono w  KBA  Niemieckim  Urzędzie  Federalnym d.s. pojazdów silnikowych - jako centralnym dostawcą usług informacyjnych na temat wartości testowych dla typów pojazdów osobowych i ciężarowych do 3,500 kg. i ich użytkowników - oraz techniki, przy współpracy z laboratorium badawczym Niemiecką DEKRA - która jako czynnik decydujący wydaje zezwolenia na konwersję LPG / CNG do danego typu marki i modelu pojazdu.