A A A
 

 

  Targi EXPO 2014

 Coroczna impreza światowych targów LPG  i CNG odbywająca sie w Warszawie zdominowana przez coraz to nowsze i atrakcyjne ekspozycje i nowinki techniczne  producentów i  wystawców z calego świat. Zawrotne tempo motoryzacji na świecie wręcz wymusza zaawansowaną konwersję pojazdów w systemy LPG i CNG.

zobacz -  www.autoflesz.com - niezależny portal motoryzacyjny

 

 

 

 • Targi Expo 2013

  Międzynarodowe Targi GasShow i Autoservice Expo  2013

   

  Międzynarodowe Targi GasShow to coroczne, największe w Europie wydarzenie poświęcone samochodowym instalacjom gazowym. Tegoroczna  edycja targów odbyła się w środę i czwartek (6 i 7 marca). Podczas targów swoją ofertę zaprezentowali  wszyscy wiodący polscy i światowi dostawcy technologii związanych z alternatywnym zasilaniem pojazdów w LPG i CNG.

   

  Hitem był pokazany wtrysk gazu fazy ciekłej do silników z bezpośrednim wtryskiem paliwa FSI, TSI i TFSI  a liderami systemu jest firma ICOM i firma Vialle co zostało odzwiercielone ilością zainteresowanych.

   

 • Targi Expo 2012

  Targi Expo 2012  w Warszawie

  które odbyły  się w dniach 7 i 8 marzec br.  w chwili  obecnej  jedna z największych możliwości zaprezentowania szerokiego rynku LPG / CNG  oraz  paliw pochodnych do napędu całej światowej motoryzacji.

  Możliwość zapoznania się z ofertami 120 wystawców  w 40-stu % z krajów całego świata, oraz bardzo ciekawe ekspozycje a także pomysłowa i wybiegająca w przyszłość aranżacja stoisk wystawców.